Sokolská župa Jihočeská uspořádala dne 7.5.2015 v Písku župní přebor v atletice.
Přebor je součástí župního přeboru všestrannosti, který zahrnuje atletiku, gymnastikáu, plavání a šplh.
Za krásného slunečného počasí si našly cestu na atletický ovál na břehu řeky Otavy více než dvě stovky sokolů všech věkových kategorií z Českých Budějovic, Čtyřech Dvorů, Křemže, Milevska, Olešnice, Písku, Strakonic a Volyně.

atletika 2016 04
V Písku zůstalo 16 medailí, do Milevska si závodníci odvezli 11 medailí, závodníci z Volyně získali 6 medailí, závodníci z Olešnice vybojovali 4 medaile a po jedné medaili si odvezli závodníci do Českých Budějovic, Čtyřech Dvorů a Křemže.

Souhrnné výsledky dle jednotlivých kategorií najdete v přílohách. Při jejich otevírání nezapomeňte povolit makra.

Více fotografií s větším rozlišením najdete v naší fotogalerii.

atletika 2016 01

 

atletika 2016 03

 

atletika 2016 05

 

atletika 2016 02