TJ Sokol Vodňany – BADMINTON - Turnaj neregistrovaných 17. ročník

Badmintonový oddíl Sokola Vodňany uspořádal první dubnovou sobotu 5. 4. 2014 již 17. ročník oblíbeného turnaje neregistrovaných. Sešlo se celkem 17 mužů 9 žen. Ženy hrály ve třech skupinách po třech. Vítězky skupin si zahrály o konečné 1.-3. místo. Druhé ze skupin hrály o 4.-6. místo a třetí ze skupin se utkaly o 7.-9. místo. Muži byli rozděleni do dvou kategorií - pokročilí a začátečníci. Začátečníků bylo 9 a hráli stejným systémem jako ženy. Pokročilí hráli ve dvou skupinách po čtyřech. Pořadí ve skupinách určilo nasazení do finálového pavouka, kde se již hrálo vyřazovacím způsobem. Mezi ženami zvítězila Eva Šimoníková. V kategorii mužů začátečníků zvítězil Dušan Falář.