Zpráva o Župním přeboru v plavání.

V sobotu 16.1.2016 byl Župním přeborem v plavání zahájen další ročník Župních přeborů sokolské všestrannosti Sokolské župy Jihočeské. Na plavecký stadion Starz do Strakonic se tentokrát sjelo celkem 146 závodníků ze 7 tělocvičných jednot naší župy od těch nejmenších až po dospělé. Závodníci z tělocvičných jednot Písek, Milevsko, Strakonice, Volyně, Křemže, České Budějovice a Čtyři Dvory soutěžili celkem ve 13 kategoriích dle předem vypsaných propozic. Na závěr měli jako tradičně zájemci možnost soutěžit ve štafetách.


Poděkování za účast a gratulace ke skvělým sportovním výkonům patří všem zúčastněným závodníkům, ale i jejich cvičitelům, kteří se věnovali jejich přípravě na závody a trávili se svými svěřenci ve Strakonicích volnou sobotu. Zvláštní poděkování pak náleží pořádající T. J. Sokol Strakonice a všem jejím zainteresovaným členům za přípravu, organizaci a technické zabezpečení závodu.
Výsledky jednotlivých kategorií naleznete v příloze a fotografie ve fotogalerii.

IMG 2426a

Eva Fišerová – pracovnice župní kanceláře pro OV.