Družstvo dospělých T.J. Sokol Vodňany získalo titul krajského přeborníka.

Badmintonisté Sokola Vodňany pořádali v sobotu 21. 3. 2015 finálové 3. kolo Krajského přeboru smíšených družstev dospělých 2. třídy. Favoritem bylo družstvo domácích, které letošním ročníkem dosud procházelo suverénně bez porážky. Naše družstvo potvrdilo roli favorita a opět porazilo všechny soupeře. Sokol Vodňany tak získal podruhé titul krajského přeborníka. Poprvé to bylo v sezóně 2007-2008. Tehdy nám pomáhal na hostování Honza Schneedorfer. Letošní titul je cenný v tom, že družstvo bylo složeno výhradně z hráčů našeho oddílu. Vítězná sestava: Michal Vojta, Pavel Nečas, Michael Pavlis, Lukáš Plachta, Eva Kolářová, Hana Čadková. Ve druhém kole pomohla Sylvie Vojtová. Posíláme velkou gratulaci a děkujeme za výbornou reprezentaci Sokola a města Vodňany. Na první jarní den tak vodňanští badmintonisté tím nejlepším způsobem zahájili oslavy 20 let od založení oddílu.

Více se dočtete v příloze.

Přílohy
FileFile size
Download this file (badminton_2015_03.pdf)Vodňanský badminton březen 2015587 kB

Joomla! konzole ladění chyb