V pátek 27. listopadu se v Táboře v tělocvičně na stadionu Míru konalo slavnostní vyhlášení Dětské atletické ligy. DAL je seriál sedmi závodů, který probíhá od jara do podzimu. Na závodech si atletická mládež měří své síly se soupeři z jiných oddílů. Každé z pěti kol soutěže se skládá z několika disciplín, které jsou přizpůsobené věkovým kategoriím. Všichni účastníci sbírají body do celkového pořadí a to nejen svými výkony ale i svou účastí. Součástí DALu jsou závody ve sprintech, delší tratě, hody, vrhy a skoky, zařazen je navíc Běh starým městem Tábor a Lesní běh Pintovkou. Celkové pořadí závodníků za celý seriál je dáno počtem získaných bodů za všech sedmi kol. V pátek tak proběhlo nejen vyhlášení závodníků nejúspěšnějších, ale také těch, kteří se poctivě zúčastnili všech kol. Všem děkujeme za jejich skvělé výkony a přejeme další úspěšnou sezonu.

Nejúspěšnějšími závodníky z milevského atletického oddílu byli:

Minipřípravka (2006-2007)
1. Kristýna Masopustová, Daniel Dolejš, 2. Petr Molík

Přípravka (2004 – 2005)
2. Karolína Dušková, Lukáš Dolejší

Mladší žákyně (2002-2003)
3. Julie Kotalíková

Dal 2015

Petra Molíková