Vytisknout
Kategorie: Zprávy odboru všestrannosti

Zpráva o Župním přeboru v plavání.

V sobotu 11.2.2017 v plaveckém stadionu ve Strakonicích proběhl Župní přeborem v plavání. Na startu se sešlo celkem 129 závodníků ze 7 tělocvičných jednot naší župy od těch nejmenších až po dospělé. Závodníci z tělocvičných jednot Písek, Milevsko, Strakonice, Volyně, Křemže, České Budějovice a Čtyři Dvory soutěžili celkem ve 13 kategoriích dle předem vypsaných propozic. Na závěr měli jako tradičně zájemci možnost soutěžit ve štafetách.

plavani start 2017

Poděkování za účast a gratulace ke skvělým sportovním výkonům patří všem zúčastněným závodníkům, ale i jejich cvičitelům, kteří se věnovali jejich přípravě na závody a trávili se svými svěřenci ve Strakonicích volnou sobotu. Zvláštní poděkování pak náleží pořádající T.J. Sokol Strakonice a všem jejím zainteresovaným členům za výborně zvládnutou přípravu, organizaci a technické zabezpečení závodu.
Výsledky jednotlivých kategorií naleznete v přílohách.

Brigita Štrobová – pracovnice župní kanceláře pro OV.