Od pátku 9. června do neděle 11. června probíhal v Praze v Tyršově domě Přebor ČOS. Jihočeskou župu reprezentovali vítězové župního přeboru: Bára Sulanová, Pavla Molíková a Štěpán Pokorný z Milevska, Filip Kubelák a Darina Samcová ze Strakonic,  Andrea Matošková, Marek Matoška, Kateřina Suková, Jan Suk, Kateřina Taterová, Martin Matura a Jindřich Kropáček z Písku. Jeden a půl dne plnili 10 disciplín všestrannosti a získávali za ně body. Celkový součet bodů určil pořadí závodníků. Naši závodníci bojovali jako lvi a výsledkem byl obrovský úspěch pro Sokol Milevsko, Sokol Písek i celou Sokolskou župu Jihočeskou. Vždyť z celkového počtu 8 soutěžních kategorií jsou 4 přeborníci ČOS z naší župy!

Na stupních vítězů v celkovém pořadí Přeboru ČOS 2017 ve sportovní všestrannosti stanuli:

Bára Sulanová - Sokol Milevsko - 1.místo žákyně III
Pavla Molíková - Sokol Milevsko - 1.místo žákyně IV
Štěpán Pokorný - Sokol Milevsko - 2. místo žáci IV
Marek Matoška - Sokol Písek - 1.místo dorostenci
Jan Suk - Sokol Písek - 2.místo dorostenci
Kateřina Suková - Sokol Písek - 2.místo dorostenky
Martin Matura - Sokol Písek - 1.místo muži

Pavla Molíková, Sokol Milevsko

cos zupa 2

cos prebornici

cos milevsko

Všem závodníkům i jejich trenérům blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší župy

Joomla! konzole ladění chyb