Vytisknout
Kategorie: Zprávy odboru všestrannosti

V sobotu dne 6.4.2019 proběhly v Písku župní přebory ve sportovní gymnastice a šplhu. Zúčastnilo se jich na 196 závodníků ze 7 tělocvičných jednot (Boršov nad Vltavou, České Budějovice, Křemže, Milevsko, Písek, Strakonice a Volyně).

Písečtí, jako již tradičně, závod s přispěním župy vzorně připravili. Pochvala patří všem organizátorům v čele s ředitelem závodu a novým župním náčelníkem, kteří se zapojili s novým elánem a dočkali jsme se tak inovací např. v podobě nových diplomů či zkvalitnění hudebních doprovodů a jejich obsluhy pro ženské složky.

Závody proběhly v přátelské atmosféře. Děkujeme všem pořadatelům, rozhodčím a ostatním pomocníkům především z řad rodičů. Závodníkům děkujeme za hezký sportovní zážitek a těšíme se již na v pořadí poslední přebory v atletice, které proběhnou rovněž v Písku, a to v sobotu 4.5.2019.

Výsledky najdete v přílohách. Výchozí velikost zobrazení příloh je možné zvětšit.

Nazdar!