O tomto víkendu, 20. - 22. 5. 2022, proběhl v Radíkově Přebor ČOS v Zálesáckém závodu zdatnosti 2022. Naši župu reprezentovaly dvě žákovské a jedna dorostenecká hlídka. Žákovská hlídka z Kamenného Újezdu ve složení Jakub Ambrož, Markéta Seidenglanzová a Elen Zámečníková vybojovala první místo a podařilo se jí tak udržet putovní zlatou sekyru na jihu Čech. Zahanbit se ale nenechala ani žákovská hlídka z Písku, která ve složení Vanda Knettigová, Antonín Hašek a Eliška Lichá přivezla stříbrnou medaili. A byla to opět hlídka z Kamenného Újezdu, která v kategorii dorostu ve složení Anežka Zachariášová, Nela Soukupová a Adéla Ambrožová vybojovala také první místo a s ním přivezla i putovní stříbnou sekyru.

GRATULUJEME A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI ŽUPY!

Velký dík patří především vedoucím a cvičitelům, kteří své svěřence svědomitě na závody připravují.

Joomla! konzole ladění chyb