O víkendu 3. -5. června 2022 se 17členná výprava Jihočeské župy z jednot Písek, Milevsko a Boršov nad Vltavou vydala na Přebory ČOS ve sportovní všestrannosti. V sobotu je čekala sportovní gymnastika, šplh a atletika na Kotlářce, v neděli závodili v plavání. Naše župa se rozhodně neztratila. Získali jsme mnoho medailí i 4. míst.

Sportovní gymnastika:      Kategorie Žáci III – Jindřich Hašek (Písek) 1. místo

                                                  Kategorie Dorostenci – Petr Molík (Milevsko) 4. místo

                                                  Kategorie Muži – Martin Matura (Písek) 1. místo

                                                                                     Marek Matoška (Písek) 3. místo

                                                  Kategorie Žákyně IV – Vanda Knettigová (Písek) 4. místo

                                                  Kategorie Ženy – Andrea Matošková (Písek) 4-5. místo

Šplh:                                        Kategorie Žáci III – Jindřich Hašek (Písek) 3. místo

                                                                                        Tomáš Bolek (Milevsko) 4. místo

                                                  Kategorie Dorostenci – Petr Molík (Milevsko) 2-3. místo

                                                  Kategorie Žákyně IV – Vanda Knettigová (Písek) 1. místo

Atletika:                                 Kategorie Žáci III – Jindřich Hašek (Písek) 2. místo

                                                  Kategorie Žáci IV – Antonín Hašek (Písek) 2. místo

                                                  Kategorie Dorostenci – Petr Molík (Milevsko) 2. místo

                                                  Kategorie Muži – Marek Matoška (Písek) 1. místo

                                                                                     Martin Matura (Písek) 3. místo

                                                  Kategorie Dorostenky – Kateřina Müllerová (Milevsko) 1. místo

Plavání:                                   Kategorie Žáci III – Jindřich Hašek (Písek) 1. místo

                                                  Kategorie Žáci IV – Antonín Hašek (Písek) 1. místo

                                                  Kategorie Dorostenci – Petr Molík (Milevsko) 4. místo

                                                  Kategorie Muži – Martin Matura (Písek) 3. místo

                                                                                      Marek Matoška (Písek) 4. místo

                                                  Kategorie Žákyně III – Vanda Knettigová (Písek) 1. místo

                                                  Kategorie Dorostenky – Kateřina Müllerová (Milevsko) 2. místo

                                                  Kategorie Ženy – Andrea Matošková (Písek) 3. místo

Celkové výsledky:              Kategorie Žákyně III – Daniela Bálková (Boršov n/Vlt) 15. místo

                                                                                              Anna Pešíčková (Milevsko) 21. místo

                                                  Kategorie Žákyně IV – Vanda Knettigová (Písek) 2. místo

                                                                                              Eliška Lichá (Písek) 15. místo

                                                  Kategorie Dorostenky – Kateřina Müllerová (Milevsko) 4. místo

                                                  Kategorie Ženy – Andrea Matošková (Písek) 4-5. místo

                                                                                     Kateřina Suková (Písek) 13-14. místo

                                                  Kategorie Žáci III – Jindřich Hašek (Písek) 1. místo

                                                                                        Tomáš Bolek (Milevsko) 7. místo

                                                  Kategorie Žáci IV – Antonín Hašek (Písek) 4. místo

                                                                                        Ondřej Řezba (Milevsko) 9. místo

                                                  Kategorie Dorostenci – Petr Molík (Milevsko) 4. místo

                                                                                                  Jan Šíma (Písek) 9. místo

                                                  Kategorie Muži – Marek Matoška (Písek) 1. místo

                                                                                     Martin Matura (Písek) 2. místo

DĚKUJEME A GRATULUJEME VŠEM ZA PŘÍKLADNOU REPREZENTACI ŽUPY!

Děkujeme i všem cvičitelům, které naše závodníky na Přebory výborně připravili.

Zapsala Barbora Machová

Joomla! konzole ladění chyb