Zprávy z akcí

Tato stránka obsahuje vybrané články o uskutečněných akcích pořádaných župou nebo sdruženými tělocvičnými jednotami. Články o  župních akcích publikuje župa. Články o akcích tělocvičných jednot publikují tělocvičné jednoty.

 

Přebor všestrannosti ČOS 2014 v kategoriích staršího žactva, dorostu a dospělých se konal v Praze ve dnech 14. a 15.6.2014.

Župu Jihočeskou na něm reprezentovali tito závodníci:

Starší žáci III

Štěpán Pokorný, Sokol Milevsko, šplh 2. místo, atletika 2., místo, celkově 6.místo

Jan Škoda, Sokol Volyně, celkově 14. místo

Starší žáci IV

Jan Trnka, Sokol Čtyři Dvory, šplh 1. místo, atletika 2. místo, celkově 3. místo

Jan Suk, Sokol Písek, plavání 2. místo, gymnastika 3. místo, celkově 5. místo

Dorostenci

Jindřich Kropáček, Sokol Písek, plavání 2. místo, gymnastika 1. místo, celkově 3. místo

Jiří Hlavnička, Sokol Písek, šplh 3. místo, celkově 6. místo

Muži

Martin Matura, Sokol Písek, plavání 3. místo, gymnastika 1. místo, atletika 1. místo, celkově 1. místo

Martin Trnka, Sokol Čtyři Dvory, šplh 3. místo, gymnastika 4. místo, celkově 10. místo

Starší žákyně III

Kateřina Suková, Sokol Písek, plavání 3. místo, gymnastika 2. místo, celkově 2. místo

Valentýna Linhartová, Sokol Milevsko, gymnastika 4. místo, celkově 11. místo

Starší žákyně IV

Kateřina Taterová, Sokol Písek, šplh 1. místo, gymnastika 1. místo, celkově 4. místo

Julie Petrová, Sokol Písek, šplh 2. místo, atletika 4. místo, celkově 5. místo

Dorostenky

Kristýna Jiroutová, Sokol Milevsko, gymnastika 3. místo

Ženy

Martina Pudíková, Sokol Písek, plavání 4. místo, atletika 4. místo, celkově 5. místo

Celkové výsledky najdete v příloze.

Přílohy
FileFile size
Download this file (Prebor_COS_2014_Praha.xls)Výsledky přeboru ČOS 2014 starší kategorie535 kB

Přebor všestrannosti ČOS 2014 v kategoriích mladšího žactva se konal v Brně ve dnech 31.5. a 1.6.2014.

Župu Jihočeskou na něm reprezentovali tito závodníci:

Mladší žáci I

Petr Molík, Sokol Milevsko, šplh 3. místo, gymnastika 2. místo, celkově 4. místo

Ivo Sobotka, Sokol Písek, šplh 4. místo, celkově 16. místo

Mladší žáci II

Miroslav Šimák, Sokol Volyně, celkově 19. místo

Kryštof Balík, Sokol Volyně, celkově 20. místo

Mladší žákyně I

Martina Koňáková, Sokol Milevsko, gymnastika 5. místo, celkově 11. místo

Natálie Kozáková, Sokol Milevsko, celkově 16. místo

Mladší žákyně II

Pavla Molíková, Sokol Milevsko, šplh 4. místo, atletika 2. místo, celkově 3. místo

Bára Sulanová, Sokol Milevsko, šplh 1. místo, atletika 4. místo, celkově 4. místo

Družstva

Družstvo Sokolské župy Jihočeské ve složení:

Miroslav Šimák (Volyně), Kryštof Balík (Volyně), Pavla Molíková (Milevsko), Bára Sulanová (Milevsko)

získalo celkové 3. místo v kategorii Družstva II.

Prebor COS 2014

Celkové výsledky najdete v přílohách.

Sokolská župa Jihočeská uspořádala dne 10.5.2014 v Písku župní přebor v atletice.

Výsledky dle jednotlivých kategorií najdete v přílohách.

 beh01

Sokolská župa Jihočeská uspořádala dne 5.4.2014 v Písku župní přebor ve sportovní gymnastice a šplhu.

Výsledky dle jednotlivých kategorií najdete v přílohách.

gym 2014 nastup

Nástup k zahájení župního přeboru.

Další fotografie uvidíte po kliknutí na nadpis článku.

Dne 29.3.2014 se v Lišově konal župní Zálesácký závod zdatnosti za účasti 9 družstev.

Výsledky závodu najdete v příloze. Další fotografie uvidíte po kliknutí na nadpis článku.

zzz 2014 01

 Organizátoři závodu

 

V příloze najdete výsledky župního přeboru všestrannosti v plávání konaného dne 25.1.2014 ve Strakonicích.

Přílohy
FileFile size
Download this file (Plavani_vysledky_2014.pdf)Výsledky plavání 2014 Strakonice159 kB