Ve dnech 27. a 28.05.2017 se v Prostějově uskutečnilo finále celostátního přeboru sokolské všestrannosti mladšího žactva do 11. let. Chlapci i děvčata soutěžili ve sportovní gymnastice, lehké atletice, šplhu a plavání jako jednotlivci i jako smíšená družstva. Jihočeskou župu reprezentovali vítězové župního přeboru: Štěpán Vančura (Křemže), Antonín Hašek, Ivo Sobotka, Vanda Knettigová (Písek), Petr Molík, Veronika Matějková, Martina Koňáková, Kateřina Müllerová (Milevsko).

Reprezentace to byla opravdu vzorná. Jen v jednotlivcích výprava posbírala celkem 15 medailových umístění. Také závod družstev skončil pro jihočeskou reprezentaci výborně. Smíšené družstvo do 9. let ve složení Vančura, Hašek, Knettigová, Matějková zvítězilo, družstvo do 11. let ve složení Molík, Sobotka, Koňáková a Müllerová skončilo druhé.

Martin Janda, Sokol Křemže

cos druzstvo 1

cos druzstvo 2

cos skok

cos kruhy

cos zupaVšem závodníkům i jejich trenérům blahopřejeme a děkujeme za výtečnou reprezentaci naší župy

Joomla! konzole ladění chyb