T. J. ČOS Sokol Kamenný Újezd Po dvou letech na nás opět vyšla organizace župního kola zálesáckého závodu zdatnosti (ZZZ). Běžně závod probíhá na jaře, ale z důvodu pořádání celorepublikového finále, které bude v Doubí u Třeboně v květnu příštího roku a většina organizace bude na nás, jsme posunuli tuto akci už na 14. října. Závod proběhl v lesích v okolí mohyl a část tratě vedla i samotným Kamenným Újezdem. Součástí tratě byla spousta úkolů jako poznávání bylin, dřevin, ryb, souhvězdí, hmyzu a chráněných území ČR. Obratnost otestoval šplh po laně, plížení a několik lanových překážek. Z tábornických dovedností nechybělo vázání uzlů, rozdělávání ohně, práce s mapou a práce s nářadím.

Organizačně akce dopadla bezchybně díky hladkému průběhu závodu, na kterém se podílelo kolem 35 rozhodčích a díky perfektnímu zajištění zázemí a občerstvení, které zajistila naše jednota. Obecnímu úřadu děkujeme za povolení využití obecních prostor a vybavení. Závod byl také jakousi zkouškou, při které jsme potřebovali otestovat průběh některých disciplín a obecně všech nedílných součástí závodu od prezence na startu až po sčítání výsledků a vyhodnocení. Díky tomu máme spoustu připomínek a pozměňovacích návrhů a již nyní tým zkušených „pobyťáků“ z jednot Č. Budějovice, Kamenný Újezd a Lišov začíná pracovat na květnovém přeboru ČOS.

Za T. J. Sokol Kamenný Újezd, Jirka Ambrož

Přílohy
FileFile size
Download this file (Vysledkova_listina_ZZZ_2017_KU.pdf)Výsledková listina1260 kB

Joomla! konzole ladění chyb