Notice: Undefined variable: enhancedOutput in /www/sites/5/site33425/public_html/plugins/system/GoogleAnalytics/GoogleAnalytics.php on line 56
Pozvánky na akce - Sokolská župa jihočeská

Pozvánky na akce

Tato stránka obsahuje vybrané pozvánky na akce pořádané župou nebo sdruženými tělocvičnými jednotami. Pozvánky na župní akce publikuje župa, pozvánky na akce tělocvičných jednot publikují tělocvičné jednoty.

 

Vážené sestry, vážení bratři,

Česká obec sokolská podepsala memorandum se zástupci projektu Stromy svobody. V zaslané příloze najdete informace k tomuto projektu a budeme velice rádi, pokud se do něj zapojíte. V roce 1918 a v dalších výročních letech se po republice sázely stromy svobody a cílem tohoto projektu je právě zmapovat tyto stromy a na podzim tohoto roku vysázet další.

Předsednictvo VO ČOS

Přílohy
FileFile size
Download this file (Stromy_svobody_informace.pdf)Stromy svobody informace1237 kB
Download this file (Stromy_svobody_vyzva.pdf)Stromy svobody výzva197 kB

T.J. Sokol Strakonice pořádá dne 12.1.2019 z pověření Sokolské župy Jihočeské župní přebor odboru všestrannosti v plavání. Tento přebor je zároveň prvním z župních přeborů pro rok 2019. Přihlášky zasílejte nejpozději do 7.1.2019 na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Propozice naleznete v příloze.

Přílohy
FileFile size
Download this file (Propozice.pdf)Propozice146 kB