Pozvánky na akce

Tato stránka obsahuje vybrané pozvánky na akce pořádané župou nebo sdruženými tělocvičnými jednotami. Pozvánky na župní akce publikuje župa, pozvánky na akce tělocvičných jednot publikují tělocvičné jednoty.

 

Ve čtvrtek, dne 19.9.2019 proběhnou na Sokolském ostrově na stadionu T.J. Sokol České Budějovice v pořadí již 6. sportovní hry senzačních seniorů. Podrobnosti naleznete v plakátku níže a v přílohách.

 

Přílohy
FileFile size
Download this file (program.png)program.png4573 kB
Download this file (propozice.pdf)Propozice a pravidla284 kB

T.J. Sokol České Budějovice dne 19. 9. 2019 slavnostně otevírá rekonstruovanou tribunu. Den sportu je zároveň oslavou výročí 150 let Sokola v Českých Budějovicích a 95 let atletického stadionu. Všichni jste srdečně zváni.

Vzdělavatelský odbor ČOS vyhlašuje soutěž Jak jsme obnovovali Sokol.

Soutěžní texty zasílejte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 28.10.2019.

Propozice soutěže najdete v příloze.

 

Přílohy
FileFile size
Download this file (Liter_soutez_obnova_Sokola_2019.pdf)Literární soutěž Jak jsme obnovovali Sokol315 kB

Dne 2. 11. 2019 pořádá T.J. Sokol Milevsko z pověření Sokolské župy Jihočeské 1. ročník netradičních závodů ve sportovní gymnastice. Hlavními organizátorkami jsou Lenka Řezbová a Petra Molíková. Neváhejte se přihlásit a vyzkoušet něco nového!Pozvánku s propozicemi najdete v přílohách.

Přílohy
FileFile size
Download this file (pozvanka.pdf)Pozvánka257 kB
Download this file (Propozice.pdf)Propozice410 kB